Дослідження ERADIAS: рандомізоване контрольоване дослідження ефекту неомилюваних сполук авокадо і сої (Піаскледин) на структурну модифікацію при остеоартриті кульшового суглоба

Оцінювалася здатність неомилюваних сполук авокадо і сої Піаскледин виробництва Laboratoires Expanscience сповільнювати рентгенологічне прогресування клінічних проявів коксартрозу. Дане дослідження було проспективним, рандомізованим, подвійним сліпим, паралельним, плацебо-контрольованим, тривалість дослідження становила 3 роки.

Читати далі

Симптоматична ефективність неомилюваних компонентів авокадо / соєвих бобів (препарат Піаскледин 300) при лікуванні остеоартриту колінних і кульшових суглобів

Проспективне паралельно-групове багатоцентрове подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження включало 164 хворих з первинним OA колінних (n = 114) або кульшових (n = 50) суглобів. Тривалість дослідження склала 6 місяців з подальшим спостереженням хворих протягом 2 місяців.

Читати далі

Симптом-модифікуюча дія препарату Піаскледин 300 мг при остеоартрозі колінних суглобів

Багатоцентрове подвійне сліпе дослідження порівняння ефективності щоденного застосування препарату Піаскледин в дозі 300 або 600 мг і плацебо.

Читати далі

Альтернативні методи лікування дегенеративно-дистрофічних уражень суглобів: пошук триває

В даному матеріалі представлений короткий огляд аналітичного дослідження Y.Henrotin, в якому було показано позитивний вплив неомилюваних сполук авокадо і сої Піаскледин на метаболізм хряща, синовіальної мембрани, і субхондральної зони кістки при остеоартриті.

Читати далі

Неомилювані сполуки авокадо та сої у веденні остеоартриту

В даному матеріалі представлений огляд РКІ по Піаскледину. Неомилювані сполуки авокадо і сої (Піаскледин) мають більші перспективи у веденні пацієнтів з остеоартритом, завдяки їх хондропротекторним, анаболічним, антикатаболічним і протизапальним властивостям.

Читати далі

Лікування остеоартрозу: глобальний підхід до лікування багатокомпонентного захворювання. Нарада експертів, квітень 2017 р., Відень, Австрія. Наукове досьє.

В даному Звіті приведені нові розробки і міжнародні рекомендації з лікування ОА, з урахуванням останніх даних про закономірності виникнення, перебігу і наслідків захворювання і їх значення для повсякденної практики.

Читати далі

Плейотропні ефекти деяких протизапальних препаратів, які застосовуються для лікування остеоартрозу

В авторському дослідженні проф.Н.М.Шуби взяли участь 262 пацієнти, котрі приймали різні SYSADOA. В групі, яка приймала Піаскледин, після лікування достовірно покращилася оцінка хворих за такими показниками, як параметри болю, скутості й функціональної  активності. Також автори зафіксували достовірне зниження концентрації загального холестерину в сироватці крові. Цей плейотропний ефект особливо важливий  для пацієнтів з ОА, що мають серцево-судинні хвороби.

Читати далі

Можливості сучасної терапії остеоартриту: в центрі уваги Піаскледин

Завдяки подвійній анаболічній й антикатаболічній  дії,  протизапальному і хондропротекторному ефектам Піаскледин гальмує процеси руйнування суглобового хряща, сприяє його відновленню та зменшує запалення. Висока клінічна ефективність, сприятливий  профіль безпеки, відсутність лікарських взаємодій дозволяють обґрунтовано призначати Піаскледин як базисний препарат для лікування ОА.

Читати далі